Om oss

AVANTI RYFYLKE AS

Avanti Ryfylke as er en arbeidsmarkedsbedrift eid av kommunene Strand, Hjelmeland og Forsand. Bedriften er et aksjeselskap som har til formål å drive arbeidsplasser for personer med uføretrygd og bistå personer med å finne veien inn i ordinært arbeidsliv. 

Avanti Ryfylke as har siden starten i 1991 utviklet seg i tråd med de endringer som skjer både i samfunnet og markedet.
Bedriftens mål er blant annet å tilby varierte arbeidsoppgaver i forhold til ansatte arbeidstakere slik at best mulig utvikling for den enkelte kan skje.

Vårt slagord er Opp og Fram, alle som er i bedriften skal oppleve at de på et personlig nivå kjenner en utvikling som er oppover og fremover. Avanti betyr blant annet oppover. 

Avanti Ryfylke as har i dag to bygg der vi driver vår produksjon, begge bygg ligger på Tungland industriområde på Jørpeland. En del av utviklingen vi har hatt er å ha utstyr og kompetanse i produksjon som gjør at vi leverer de produkt vår kunder etterspør. Vi har også sertifisert bedriften med ISO 9001-2015 kvalitetsstyring. 

Vil du vite mer om oss må du svært gjerne ta kontakt for informasjon og omvisning!

Våre ansatte

Kjetil Syland

Kjetil Søyland

Daglig leder
   900 38 224
  kjetil@avanti-ryfylke.no

Ansatt Hallgeir Hinna

Hallgeir Hinna

Nestleder/Salg og marked
   915 34 914
  hallgeir@avanti-ryfylke.no

Ansatt Gry Austigard Fjelde

GRY AUSTIGARD FJELDE

Veileder AFT
   934 63 872
  gry@avanti-ryfylke.no

Ansatt Nina Barka

NINA BARKA

Avdelingsleder Vaskeri
   913 03 714
  nina@avanti-ryfylke.no

Ansatt Trond Sedberg

Trond Sedberg

Avdelingsleder Treavdeling
   484 63 916
  trond@avanti-ryfylke.no

Ansatt Torill Kvastad

TORILL KVASTAD

Arbeidsleder Vaskeri
   980 85 269
  torill@avanti-ryfylke.no

Ansatt Erlend Kvame

ERLEND KVAME

Arbeidsleder Treavdeling
   970 52 792
  erlend@avanti-ryfylke.no

Ansatt Katrine Tuntland

KATRINE TUNTLAND

Arbeidsleder Serviceavdeling
   916 03 811
  katrine@avanti-ryfylke.no

Anne Toril Ravnas

ANNE TORIL RAVNÅS

Avdelingsleder Service-avdeling/Administrasjon
   454 29 274
  anne.toril@avanti-ryfylke.no

Bernt Magnar Ravnas

BERNT MAGNAR RAVNÅS

Arbeidsleder Vaskeri
   489 92 107
  bernt.magnar@avanti-ryfylke.no